Osobní tréninky

Pokud se nedokážete přinutit k pravidelnému cvičení, chybí vám disciplína, nebo jednoduše nevíte jak na to, jsme tu pro Vás. Kromě online coachingu je možné také využít benefitů osobních tréninků s naším týmem. Tréninky probíhají v prostorách jednoho z nejlepších fitness center FACTORY PRO na Smíchově. Čas a průběh tréninku je individuální dle možností klienta.

DSC_0170ef

Proč osobní trénink?

Cvičit pod dohledem osobního trenéra skýtá řadu nemalých benefitů. Nejen, že ve dvou se to lépe táhne. Také je vždy výhodou, mít k ruce někoho zkušenějšího, kdo Vám ukáže správnou cestu.

Technika cvičení

Nevíte, jak správně provádět některé cviky, nebo zda u cvičení zapojujete správné partie? Od toho je osobní trenér, který zná anatomii lidského těla a vysvětlí Vám techniku cviků, navrhne speciální tréninky na problémové partie a dohlídne na jejich správné provedení.

Motivace

Jste unavení z práce, nic se Vám nechce, nejradši byste zůstali doma… Věřte, že domluvený termín s osobním trenérem Vás donutí zvednou zadek a pořádně si dát do těla. Dobrý trenér je schopný svým klientům předat pozitivní energii a správně je namotivovat. A motivace je poloviční cesta k úspěchu.

Důležité je mít cíl

Často se stává, že lidé vstoupí do posilovny, prochází kolem, zkouší různé cviky, bez nastavených cílů. To je v pořádku, pokud je to takto baví. Ovšem pokud chcete na sobě vidět a pociťovat nějaké výsledky, je důležité mít stanovený cíl a mít jasný plán, jak ho dosáhnout.

Style switcher RESET
Color scheme